SADA SU PO BODOVIMA IZJEDNAČENI NA TABELI: Proleter pobedom završio prvi deo sezone

SUPERLIGA, 21. KOLO

Strelci su bili Nikola Ninković i Stafan Tomović

Objavljeno: 18:10h

Fudbaleri Proletera pobedili su na svom terenu ekipu Radničkog iz Niša sa 2:0, u meču 21. kola Superlige Srbije.

Novosadski tim je poveo u petom minutu golom Nikole Ninkovića, a konačan rezultat je postavio Stefan Tomović u 20. minutu.

Radnički iz Niša je polusezonu završio sa 27 bodova, i trenutno zauzima šesto mesto, dok je Proleter osmi sa istim brojem bodova.

Proleter će u prvom meču drugog dela sezone, koja počinje u februaru, gostovati Radničkom u Kragujevcu, dok niški tim dočekuje Partizan.