Premijer liga ima novog vladara! Konteova enigma donela novi trijumf Čelsiju! (VIDEO)

12. kolo

Objavljeno: 21:00h

Fudbaleri Čelsija pobedili su na gostujućem terenu Midlsbro sa 1:0, u utakmici 12. kola Premijer lige i preuzeli prvo mesto na tabeli.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Jedini gol na utakmici postigao je Dijego Kosta u 41. minutu, kada se do njega odbila lopta posle kornera koji je izveo Eden Azar.

To je sedmi gol Koste u poslednjih sedam utakmica u Premijer ligi na gostujućem terenu. On je postigao 10 golova u prvenstvu i ima tri asistencije.

Pre tog gola Čelsi je imao nekoliko prilika, ali nije uspeo da ih iskoristi, pre svih Viktor Mozes i Pedro.

Čelsi je na početku drugog poluvremena mogao da uveća vođstvo, ali je golman Viktor Valdes dobro odbranio šut Markosa Alonsa u 46. minutu.