Odjeknula bomba Ernaneša u Juventusovoj pobedi, Insinje za 10 minuta rešio Udineze! (VIDEO)

Serija A, 13. kolo

"Stara dama" nastavila sa trijumfima u šampionatu
Objavljeno: 23:49h

Suvereno vlada italijanskim terenima Juventus i ove sezone, pa tako nije bilo razlike i u meču protiv Peskare, koji je lako dobijen 3:0. Napoli je slavio protiv Udinezea 2:1 i zadržao kakve-takve šanse u borbi za titulu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

"Stara dama" je odradila lakši trening u duelu sa novajlijom u Seriji A, a meč su obeležili Sami Kedira i bomba Ernaneša.

Nemački reprezentativac je zablistao prvim pogotkom na utakmici kada je spoljnom šutirao i savladao protivničkog golmana, a potom je asistirao Mariju Mandžukiću kod drugog pogotka.