MITRO'S ON FIRE, GARETH BALE IS TERRIFIED: Srbija napravila veliki korak ka odlasku na Mundijal! (VIDEO) (FOTO)

4. kolo kvalifikacija za SP!

Od ambisa do zvezda! A sve zahvaljujući zvezdi Njukasla i majstoru iz Viljareala!!! A hvala i Bejlu za onaj promašaj minut pre gola :)
Objavljeno: 23:06h

Umalo katastrofa reprezentacije Srbije! Ali, sprečena je! I to onda kada najviše boli!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Orlovi su posle velikih muka izvukli bod velik kao kuća protiv Velsa, jer je utakmica završena rezultatom 1:1 (1:0).

Pogodak za domaći tim postigao je Geret Bejl na asistenciju Hala Robsona Kanua u 30. minutu posle kolosalne greške Matije Nastasića, dok je strelac za nas bio Aleksandar Mitrović, kojem je asistirao sjajni Antonio Rukavina!

SVE SE VRAĆA, SVE SE PLAĆA: Bejl pogodio stativu, a onda je Srbija utišala Kardif! (VIDEO)

Iako je naša reprezentacija u prvom poluvremenu možda imala i više od igre, nije imala sreće i prisebnosti u završnici! Najbliži golu bio je Nemanja Matić posle jednog projektila sa 25 metara, kada se istakao golman Henesi i maestralno intervenisao!

SRAMOTAN START VELŠKOG REPREZENTATIVCA: Prvo su raskrvarili Tadića, a onda mu i zviždali! (VIDEO)

U drugom delu, Vels je stao na loptu, nije srljao nigde, čuvao je rezultat, a bogami, dobrano i prebio našeg najboljeg igrača - Dušana Tadića! Tadić je utakmicu završio sa papirnim maramicama u nosu, a toliko su ga tukli, da su čak dva igrača dobila žute kartone zbog toga! Džo Ledli i Geret Bejl!

Međutim, igrao se 86. minut, Geret Bejl je samo nekoliko desetina sekundi ranije promašio stopostotnu priliku, pogodivši stativu, što je odmah kaznio popularni Mitrogol!

Ovaj rezultat znači da je Srbija sada na drugom mestu u grupi sa osam bodova, dok Vels ima dva manje, a Republika Irska dva više! Ovaj rezultat, pored Velsa, najmanje odgovara Austrijancima, koji imaju svega četiri boda posle četiri kola!