ĆAVI JE IMAO ŠTA DA VIDI: Barselona ispustila 3:0 u Vigu!

la liga, 13. kolo

Fudbaleri Selte i Barselone odigrali su danas nerešeno 3:3, u 13. kolu španske La Lige.

Barselona je na poluvremenu vodila sa 3:0, ali je Selta uspela da se vrati u meč i golom Aspasa u šestom minutu nadoknade vremena stigne do nerešenog rezultata. Ovo je četvrti vezani meč Barse bez pobede u prvenstvu.

Sterlci za Katalonce bili su Ansu Fati u petom, Serhio Buskets u 18. i Memfis Depaj u 34. minutu.

Golove za Seltu postigli su Jago Aspas u 52. i šestom minutu sudijske nadoknade vremena i Nolito u 74. minutu.

Barselona je deveta sa 17 bodova, a Selta 14. sa 12 poena.

U narednom kolu, Barselona će u gradskom derbiju dočekati Espanjol kada bi trebalo da debituje novi trener Ćavi Ernandes, dok će Selta ugostiti Viljareal.