GOLMAN SOSIJEDADA ISPUSTIO POBEDU U DERBIJU BASKIJE: Ipak su ostali lideri, Atletiko ubedljiv protiv Betisa! (FOTO)

ŠPANSKO PRVENSTVO, 12. KOLO

Ceo meč za ekipu Hetafea u pobedi protiv Espanjola odigrali su srpski fudbaleri Nemanja Maksimović i Stefan Mitrović

Objavljeno: 07:38h

Fudbaleri Real Sosijedada i Atletik Bilbaa odigrali su u San Sebastijanu nerešeno 1:1, u meču 12. kola španske Primere.

Domaći tim je poveo golom Aleksandera Isaka u 58. minutu iz penala, da bi ekipa iz Bilbaa u 84. minutu ostala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Injigo Martines. Gosti su ipak do kraja uspeli da dođu do boda, nakon što je u prvom minutu nadoknade precizan iz slobodnog udarca bio Iker Munijain.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su ekipu Betisa sa 3:0. Aktuelni šampioni su poveli golom Janika Karaska u 26. minutu, a na 2:0 je autogolom povećao Herman Pecela u 63. minutu.

FK Atletiko Madrid, FK Betis

Konačan rezultat na utakmici, koja je igrana u kišnim uslovima, postavio je Žoao Feliks u 80. minutu.

Fudbaleri Hetafea pobedili su Espanjol sa 2:1. Enes Unal je postigao dva pogotka za domaći tim u 31. i 56. minutu, dok je jedini gol za goste iz Barselone postigao Serhi Gomes u 38. minutu.

FK Hetafe, FK Espanjol

Ceo meč za ekipu Hetafea odigrali su srpski fudbaleri Nemanja Maksimović i Stefan Mitrović.

Špansko prvenstvo, 12. kolo:

Nedelja:

Kadiz - Majorka 1:1 (0:1) Atletiko Madrid - Betis 3:0 (1:0) Hetafe - Espanjol 2:1 (1:1) Real Sosijedad - Atletik Bilbao 1:1 (0:0)

Subota:

Elče - Real Madrid 1:2 (0:1) Sevilja - Osasuna 2:0 (1:0) Valensija - Viljareal 2:0 (1:0) Barselona - Alaves 1:1 (0:0)