Moćni Liverpul zgazio Votford za prvo mesto, Junajted konačno pogodio mrežu i to tri puta! (VIDEO)

Premijer liga, 11. kolo

"Crveni" sa "Enfilda" su se iživljavali nad Votfordom. Junajted je posle mesec dana pobedio
Objavljeno: 20:02h

Liverpul je zaseo na čelo tabele Premijer lige nakon što je razmontirao Votford u gostima 6:1, a konačno je pobedio i Mančester junajted. "Crveni đavoli" su posle katastrofalnog oktobra dali tri gola Svonsiju, a primili 1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Podmazao je Jirgen Klop mašineriju sa "Enfilda" do maksimuma i apsolutno su zasluženo tu gde jesu. Sve u timu "crvenih" funkcioniše savršeno, a to se moglo videti i protiv nesrećnog Votforda.

Podela bodova u severnom Londonu: Derbi rešen penalom i autogolom! (VIDEO)

"Ose" su bili žrtva ubitačnog brazilskog tandema Kutinjo - Firmino, koji je davao golove i asistirao. Sadio Mane je doneo vođstvo u 27. minutu, a tri minuta kasnije je ga je duplirao Kutinjo.

Čelsi upropastio Everton i otišao na prvo mesto, Siti sam sebe skinuo sa vrha, Vest Hem po starom! (VIDEO)

Do kraja poluvremena je na semaforu pisalo 3:0, jer se upisao Emre Džan. U drugom poluvremenu ponovo dva gola za tri minuta, prvo Firmino, a onda drugi put na meču Sadio Mane se upisao u strelce.

Konačan rezultat je postavio Vajnaldum u nadoknadi vremena, dok je u međuvremenu i Janmat uspeo da postigne počasni pogodak za Votford.