FRANCUZI PRESLIŠALI "ORLIĆE": Mladi fudbaleri Srbije ubedljivo poraženi na stadionu Partizana!

KVALIFIKACIJE ZA u21 ep 2023.

Srbiji slede dueli sa Farskim ostrvima i Ukrajinom u novembru

Objavljeno: 20:47h

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je večeras u Beogradu od selekcije Francuske sa 0:3, u četvrtoj utakmici Grupe H kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Srbija je posle posle drugog poraza u kvalifikacijama u nezavidnoj situaciji, pošto je peta na tabeli Grupe H sa četiri osvojena boda iz četiri utakmice.

Izabranici Zvonka Živkovića imaju bod manje od Farskih ostrva, koja imaju meč više, i od Severne Makedonije, dok za Ukrajinom zaostaju pet bodova. Francuska je lider grupe sa deset bodova.

Francuska je na stadionu Partizana povela u 28. minutu golom Amina Adlija u 28. minutu, da bi u 43. minutu siguran sa penala bio Amin Guiri. Prethodno je rukom u kaznenom prostoru igrao Marko Bjeković.

Tačku na ovu utakmicu stavio je Rajan Šerki pogotkom u 87. minutu.

Srbija će 12. novembra dočekati Farska ostrva, dok će četiri dana kasnije gostovati Ukrajini.