SAMO JEDAN TIM NIJE POSTIGAO POGODAK: Goleade, preokreti i šokovi obeležili veče u Ligi šampiona! (FOTO) (VIDEO)

liga šampiona, 4. kolo

Objavljeno: 22:57h

Još jedno uzbudljivo i efikasno veče u Ligi šampiona je iza nas!

Sve je počelo neizvesnom utakmicom u Istanbulu u kojoj su se sastali Bešiktaš i Napoli.

Domaća ekipa je došla u prednost posle kiksa Nikole Maksimovića koji je igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Precizan sa bele tačke bio je Kvarežma u 79. minutu. Konačan rezultat postavio je Hamšik u 82. minutu - 1:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

U drugom meču grupe B Benfika je savladala na svom stadionu Dinamo Kijev pogotkom Eduarda Salvija sa bele tačke u 47. minutu.

Napoli i Benfika sada imaju po sedam bodova, dok Bešiktaš ima šest.

Dinamo Kijev ima samo jedan bod.

U grupi A je posle četiri kola poznato ko će u osminu finala.

ZAŠTO DA ČEKATE PREGLED? Ovde pogledajte svih 23 gola postignutih u Ligi šampiona! (VIDEO)

Pari Sen Žermen je slavio nad Bazelom sa 2:1, dok je Arsenal u Bugarskoj posle preokreta trijumfovao nad Ludogorecom sa 3:2.

Francuska i Engleska ekipa su prošle u najboljih 16 timova kontinenta sa po deset bodova.

PSV poveo protiv Bajerna, ali samo jer mora da je pomoćni sudija gledao neku ribu na tribinama! (VIDEO)

U grupi C biće veoma uzbudljivo pošto je Mančester Siti trijumfovao nad Barselonom sa 3:1, a Menhengladbah je sa Seltikom odigrao 1:1.

Barselona sada ima devet bodova, Siti sedam, a Gladbah četiri. Seltik ima dva poena.

U grupi B je takođe sve poznato, a iz nje u osminu finala idu Atletiko Madrid i Bajern.

Ekipa iz prestonice Španije je trijumfovala nad Rostovom sa 2:1, dok su Bavarci identičnim rezultatom slavili u Holandiji nad PSV.

Sva dešavanja sa mečeva Lige šampiona pratili ste uz naš dobro poznati lajv-blog!