Meraklije bacile Lale u sevdah, Čuka u ozbiljnom problemu!

14. kolo superlige!

Radnički Niš ponovo dokazao da na Čairu može da padne apsolutno svako...
Objavljeno: 20:00h

Vojvodina podhitno mora da prestane da baca bodove! U poslednjih pet utakmica izgubila ih je čak devet. Poslednja tri od tih devet, porazom od Radničkog u Nišu (1:0). A veoma loše se osećaju i simpatizeri Čukaričkog, koji nikako da pronađe igru koja ga je krasila prethodnih nekoliko godina.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Tim Gordana Petrića je sa 0:2 poražen u Lučanima i na taj način se našao na pretposlednjem mestu sa svega deset bodova, osam ispod osmoplasiranog Rada.

Voša i Partizan neće mirno spavati: Napredak igra Lester sezonu i opasno preti velikima!

Strelac jedinog pogotka za Radnički bio je Marko Mrkić u 22. minutu, a pri kraju prvog poluvremena je Voša ostala i bez Novice Maksimovića, koji je dobio drugi žuti karton.

Golove na utakmici Mladost - Čuka postigli su Radivojević u 39. i Bojović iz penala u 70. minutu!

SUPERLIGA - 14. KOLO

Subota: Radnik - Partizan 1:3 (0:2) /Zlatanović 47 - Đurđević 10, 76, Leonardo 11/

Nedelja: Napredak - Borac 3:1 (1:1) /Ndiaje 31, 83, Vukanović 49 - Jovanović 17/

Crvena zvezda - Rad 2:1 (0:0) /Sikimić 47, 75 - Denić 65/

Metalac - Spartak 0:0

Voždovac - Javor 1:2 (1:0) /Stojanović 32pen - Bjedov 48, 60/

Novi Pazar - Bačka 1:1 (0:0) /Vusljanin 80pen - Bajić 56/

Mladost - Čukarički 2:0

/Radivojević 39, Bojović 70pen/ Radnički Niš - Vojvodina 1:0