Voša i Partizan neće mirno spavati: Napredak igra Lester sezonu i opasno preti velikima!

14. kolo superlige!

Ekipa iz Kruševca možda nikada nije igrala bolji fudbal, bar od kada nismo

Fudbaleri Napretka iz Kruševca pobedili su danas na svom terenu Borac iz Čačka sa 3:1, dok je Javor iz Ivanjice istim rezultatom na gostovanju bio bolji od Voždovca u utakmicama 14. kola Super lige Srbije.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

U ostalim utakmicama Novi Pazar je igrao nerešeno 1:1 s Bačkom, dok je meč između Metalca i Spartaka iz Subotice završen bez golova, a Crvena zvezda je na svom stadionu pobedila Rad s 2:1.

Borac je u Kruševcu prvi stigao do prednosti, pogotkom Lazar Jovanović u 17. minutu, ali je ekipa Dragana Ivanovića uspela da preokrene i na kraju dođe do petog uzastopnog trijumfa u Super ligi Srbije.

Izjednačenje Napretku doneo je Ibrahima N'Dijaje u 31. minutu, da bi prednost Voždovcu doneo Aleksa Vukanović u 49. minutu. Konačan rezultat postavio je N'Diaje u 82. minutu svojim drugim golom na utakmici.

Borac je meč završio s desetoricom igrača na terenu, pošto je Miloš Krstić u 81. minutu dobio crveni karton.