NEEFIKASNI ŠPANCI - KARVAHAL SPASIO REAL, JOVIĆ BEZ MINUTA: Elče zaustavio Sevilju, minimalne pobede Baskijaca!
Strelac pobedonosnog gola: Dani Karvahal (levo), Foto: Profimedia

la liga, 3. kolo

Na četiri utakmice španske La Lige postignuto je samo pet golova

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su večeras u gostima Seltu sa 1:0, u trećem kolu španske La Lige.

Pobedonosni gol za Bilbao postigao je Injaki Vilijams u 34. minutu.

Posle tri kola, Atletik Bilbao je peti sa pet bodova, dok je Selta 17. sa jednim poenom.

Atletik Bilbao

U narednom kolu, Atletik će dočekati Majorku, dok će Selta gostovati Real Madridu.

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su kao domaćini Levante sa 1:0.

Pobedonosni gol postigao je Ander Berenčea u 42. minutu.

Posle tri kola, Sosijedad je zabeležio dve pobede i jedan poraz, dok je Levante upisao dva remija i jedan poraz.

U narednom kolu, Baskijci će gostovati Kadizu, dok će Levante dočekati Rajo Valjekano.

U istom terminu, Elče i Sevilja odigrali su nerešeno 1:1.

Poveo je Elče u 11. minutu golom Enca Roka, da bi Sevilja izjednačila preko Jusefa En Nasirija u 40. minutu.

Elče ima dva remija i jedan poraz, dok je Sevilja zabeležila dve pobede i jedan remi.

U narednom kolu, Elče će gostovati Hetafeu, dok će Sevilja dočekati Barselonu.

Real Madrid je kao gost savladao Betis 1:0

Jedini gol postigao je Dani Karvahal u 61. minutu na asistenciju kapitena Karima Benzeme.

Luka Jović je ceo meč presedeo na klupi.

Real je prvi, a isti broj bodova, sedam, imaju i Valensija, Sevilja i Majorka. Betis je 14. sa dva boda.