Moćna Romina demonstracija sile, posrnuli gigant tone sve niže, Srbi rešetaju kao od šale u Kalču! (VIDEO)

serija a, 9. kolo

Kalčo je ove sezone prezanimljiv. Svako svakoga može da pobedi
Objavljeno: 00:03h

Strašno izgleda kada je Roma u formi, a to je na svojoj koži osetio Palermo koji je popio četiri gola u Rimu. "Vučica" je slavila 4:1 nad Sicilijancima i zadržala drugo mesto u trci na tabeli Serije A.

Lućano Spaleti je uspeo da upakuje sjajni napadački trio Salah - Džeko - El Šaravi i safa funkcionišu fantastično, a sva trojica su uspeli da se upišu u strelce.

Egipćanin je na isteku pola sata igre doneo prednost domaćinu, a na startu drugog poluvremena Paredes je uspeo da prevari golmana Palerma svojom loptom iz slobodnog udarca i duplira vođstvo.

Edin Džeko je rešio pitanje pobednika, iako je Kvaizon odličnim udarcem uspeo da smanji zaostatak na 3:1. Ipak, sve dileme je otklonio El Šaravi u kontranapadu dva minuta kasnije.