Junajted razmontirao Fenerbahče, Austrija šokirala Romu u prestonici Italije, evrogolovi na sve strane! (VIDEO)

liga evrope, 3. kolo

Drugo po kvalitetu evropsko takmičenje je ponovo opravdalo visoka očekivanja

Fudbaleri Intera pobedili su u Milanu Sautempton sa 1:0, u utakmici trećeg kola Grupe K Lige Evrope, dok je Šahtjor u Lavovu s 5:0 deklasirao Gent u Grupi H.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Inter je posle dva poraza došao do prvih bodova u Ligi Evropa, a strelac jedinog gola za milansku ekipu bio je Antonio Kandreava u 67. minutu na asistenciju Davidea Santona.

"Nero-azuri" su meč završili s desetoricom igrača, pošto je Marselo Brozović u 77. minutu dobio crveni karton.

S druge strane, srpski reprezentativac Dušan Tadić nastupao je do 73. minuta za Sautempton, kada je u igru umesto njega ušao Sofijan Bufal.

U drugom meču Grupe K Sparta Prag je u Izraelu s 1:0 pobedila Hapoel Ber Ševu, a strelac jedinog pogotka bio je Matej Pulkrab u 71. minutu.