Majnc preokrenuo BOMBOM, Hofenhajm u velikom problemu! (VIDEO)

GOLEADA NAJAVILA KOLO

Fudbaleri Majnca vratili se na pobednički kolosek
Objavljeno: 23:49h

Kakva utakmica u Bundesligi! Prvi meč petog kola nemačkog elitnog šampionata između Majnca i Hofenhajma donela je i dobar fudbal i puno golova - 3:1. Iznenđujuće, poveo je Hofenhajm već u 13. minutu golom Jonatana Šmida, ali je samo pet minuta kasnije Junus Mali krenuo u svoj golgeterski pohod, nakon što je rutinski savladao Baumana.

A onda je usledio potpuni preokret domaćina. Pomenuti Mali je u 61. minutu uzeo loptu na ivici šesnaesterca, a onda "lepoticom" ostavio golmana gostiju da samo paradom ulepša pogodak. To je bio konačni slom Hofenhajma, koji je samo sedam minuta nakon prethodnog gola opet iskoristio Mali i svojim trećim pogotkom kompletirao het-trik i stavio tačku na meč. Bundesliga Petak: Majnc - Hofenhajm 3:1 (Mali 18, 61, 68 - Šmid 13) Subota: Darmštat - Bajern 15:30 Hamburg - Frankfurt 15:30 Keln - Menhengladbah 15:30 Verder - Ingolštat 15:30 Volfsburg - Herta 15:30 Nedelja: Štutgart - Šalke 15:30 Augsburg - Hanover 17:30 Dortmund - Leverkuzen 17:30