Sramotni Inter opet kiksnuo, Milan i Kjevo priredili reviju evrogolova u Veroni! (VIDEO)

8. kolo Serije A!

Veoma zanimljiv dan u Seriji A!
Objavljeno: 23:08h

Odigrano je skoro celo osmo kolo italijanske Serije A!

Fudbaleri Kaljarija pobedili su danas u Milanu Inter sa 2:1, dok su u Rimu Lacio i Bolonja igrali nerešeno 1:1. u osmom kolu italijanske Serije A.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Sasuolo je na svom terenu sa 2:1 pobedio Krotone, dok su Đenova i Empoli igrali nerešeno bez golova.

Inter je na svom stadionu mogao da dođe do prednosti u prvom poluvremenu, ali Mauro Ikardi nije realizovao jedanaesterac u 26. minutu.

"Neroazuri" ipak su do prednosti došli pogotkom Žoao Marija u 56, ali je Kaljari do kraja susreta stigao do preokreta i treće uzastopne pobede u šampionatu.

Junak preokreta bio je Federiko Melkiori koji je prvo u 71. minutu izjednačio, da bi u 85. posle jedne ubačene lopte s desne strane pogodio golmana Intera Samira Handanovića i zatresao mrežu milanske ekipe.