Čelsi nastavio da tone uz crveni Matića, Arsenal savladao Everton u derbiju dana! (VIDEO)

Premijer liga 10. kolo

Tim Žozea Murinja doživeo je peti poraz u 10 kola i nalazi se na 15. mestu tabele, dok je Arsenal golovima Žirua i Košelnog "srušio" Everton
Objavljeno: 20:45h

Šta se dešava sa Čelsijem ove sezone? Plavci su ponovo poraženi, a katastrofu je dodatno začinio Nemanja Matić glupim isključenjem u 43. minutu zbog dva žuta kartona. Nikad ne bismo rekli da bi se Matiću ovo desilo: 2 žuta za 10 minuta! (VIDEO)

Ap
Tim Žozea Murinja poražen je od Vest Hema u londonskom derbiju rezultatom 2:1. Čelsi je neuspehom na "Apton parku" pa na 15. poziciju sa samo 11 osvojenih bodova i čak pet poraza! Lester je pobedom od 1:0 protiv Kristal Plasa ostao u vrhu tabele. Pobedu timu Klaudija Ranijerija doneo je Vardi kojem je ovo sedma vezana utakmica na kojoj postiže gol.
Reuters
Aston Vila doživela i peti poraz u nizu. Ovoga put bodove iz Birmingema odneo je Svonsi. Labudovi su slavili sa 2:1, a ovo je bio duel dva rođenda brata - Andrea i Džordana Ajua.

Pravo iznenađenje napravio je Votford koji je slavio u Stoku sa 2:0