Orlići gubili i promašili penal, a onda u tri minuta okrenuli Irce za nadu u odlazak na EURO!

velika pobeda

Izabranici Tomislava Sivića imaju i šansu da se plasiraju direktno, ali i kroz barać, međutim, za to će im biti potrebna i pobeda nad Slovencima u poslednjem kolu
Objavljeno: 20:54h

Mlada reprezentacija Srbije ostvarila je izuzetno važnu pobedu na gostovanju u Republici Irskoj 3:1 i to posle preokreta koji je usledio u drugom poluvremenu.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Izabranicima Tomislava Sivića je bio potreban trijumf u gostima da bi sačuvali nadu i za prvo mesto u grupi koje vodi direktno na Evropsko prvenstvo, u slučaju da se dogodi senzacija i Italija izgubi u Litvaniji, ali i da bi sačuvali šanse da se nađu u eventualnom baražu.

Zbog toga i ne čudi što su igrali pod pritiskom i stegnuti, a počeli su da igraju kako mogu tek nakon što je domaćin došao do vođstva u 49. minutu preko Dufusa.