Ni to što je golman odbranio dva penala nije spasilo Valensiju od Atletika! (VIDEO)

Primera 7. kolo

Uzalud je Dijego Alveš ukrotio dva šuta sa "bele tačke" kada njegovi saigrači nisu uspeli da izađu na kraj sa Grizmanom i Gameirom
Objavljeno: 14:56h

Golman Valensije, Dijego Alveš, verovatno kipti od besa, a da smo na njegovom mestu svakom saigraču bismo opalili šamar posle derbija Primere i poraza od Atletiko Madrida 2:0 na Mestalji.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Ako se pitate čemu ovakav stav, vrlo brzo će vam sve biti jasno. Čuvar mreže "slepih miševa" je briljirao na utakmici sa "jorgandžijama" i skinuo ne jedan, nego dva penala, ali sve je to bilo uzalud.

Šokantni ostrvljani u vrhu Primere, dve utakmice rešene u poslednjim trenucima! (VIDEO)

U finišu prvog poluvremena sudija je prvi put pokazao na belu tačku, a odgovornost je preuzeo Grizman, iako se u poslednje vreme nije proslavio izvođenjem jedanaesterca i to se i sada potvrdilo pošto je promašio.

Ipak, Francuz je stigao da se ispravi u 63. minutu posle velikog karambola u šesnaestercu domaćina i donese prednost Simeoneovom timu, a samo sedam minuta kasnije uspeo je da iznudi novi jedanaesterac.