Mirno li spavaš, Stara damo? Preiskusna ekipa iz Verone je hit godine u Kalču! (VIDEO)

Serija A, 7. kolo

"Leteći magarci" sada imaju 13 bodova i nalazi se na trećem mestu, ali i utakmicu više. Prvi je Juventus sa 15, a drugi Napoli sa 14. Peskara je 17. i ima šest bodova

Fudbaleri Kjeva pobedili su u gostima Peskaru sa 2:0 u prvoj utakmici sedmog kola Serije A, što im je bila četvrti trijumf u sezoni.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, pošto se u prvih 45 minuta nije mnogo toga dešavalo.

Rikardo Međorini izbio je u 76. minutu sam pred golmana Albana Pesarija Albana Bizara i lako ga savladao.

Na 2:0 povisio je u 85. Roberto Inglese, koji je glavom savladao Bizara. Ugo Kampanjaro zatresao je mrežu za Peskaru, ali gol nije priznat zbog ofsajda.