Matić lomio rivale kao Mesi i asistirao za veoma bitnu pobedu Čelsija! A šta tek reći za Pajea... (VIDEO)

premijer liga, 7. kolo

Fenomenalna akcija srpskog veziste obeležila meč, francuski internacionalac je vanzemaljac
Objavljeno: 18:48h

Fudbaleri Čelsija prekinuli su niz od tri utakmice bez pobede, pošto kao gosti pobedili Hal sa 2:0, u sedmom kolu Premijer lige.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Čelsi je pobedio posle dva vezana poraza, golovima Vilijana u 61. i Dijega Koste u 67. minutu, i sada je šesti na tabeli sa 13 bodova. Hal je 15. sa sedam.

Vest Hem prvi put posle četiri utakmice nije izgubio, ali nije ni pobedio, pošto je na svom stadionu igrao 1:1 sa Midlsbroom.

Midlsbro je vodio od 51. preko Kristijana Stuanija, a bod domaćinu doneo je Dmitri Paje šest minuta kasnije.