Tako to rade Klopove ekipe! Nije im mnogo potrebno da potpuno preokrenu rezultat! (FOTO) (VIDEO)

PREMIJER LIGA 7. KOLO

Liverpul savladao Svonsi posle preokreta rezultatom 2:1*Marko Grujić nije bio u sastavu "crvenih"

Liverpul gazi!

Izabranici Jirgena Klopa zabeležili su i četvrtu vezanu pobedu u Premijer ligi, pošto su na gostovanju savladali Svonsi rezultatom 2:1.

Ekipa iz Velsa imala je na poluvremenu vođstvo zahvaljujući Leroju Faru, ali to nije bilo dovoljno ni da osvoje bod.

U nastavku je prvo Firmino doneo izjednačenje ekipi sa Enfilda, da bi Džejms Milner iz penala postavio konačan rezultat.

Još jednom se pokazalo da su ekipe koje sa klupe predvodi Klop u stanju da za kratko vreme jakim ritmom slome protivnika i lako preokrenu rezultat.

Naš Marko Grujić nije bio u sastavu "crvenih"