LAZOVIĆ ASISTIRAO, I ILIĆ NA TERENU: Inter ne greši, već sutra može do SKUDETA! Pobedio i Milan (VIDEO)

serija a, 34. kolo

Inter će osvojiti titulu ako Atalanta sutra ne pobedi

Verona i Specija su odigrali u Veroni nerešeno 1:1, u meču 34. kola italijanske Serije A.

Domaći tim je do vođstva mogao u četvrtom minutu, ali je nakon gledanja VAR-a zbog ofsajda poništen gol Kevina Lazanje.

Verona je do gola došla preko Edija Salseda u 46. minutu na asistenciju Darka Lazovića, a bod gostima doneo je Rikardo Saponara u 86. minutu meča.

Lazović je odigrao ceo meč za Veronu, a Ivan Ilić je za domaći tim igrao od 65. minuta.

Na tabeli Serije A Verona je 10. sa 42 boda, dok je Specija na 15. mestu sa 34 boda.

Inter je ostvario novu pobedu, ovoga puta na gostovanju fenjerašu Krotoneu - 2:0.

Strelci su bili Eriksen u 69. i Hakimi u drugom minutu nadoknade.

Neroazuri bi tako već sutra mogli da i matematički osiguraju titulu ako Atalanta ne pobedi Sasuolo u gostima.

Fudbaleri Milana pobedili su Benevento sa 2:0.

Strelci su bili Hakan Čalhanoglu u šestom i Teo Ernandes u 60. minutu.

Milan je prekinuo niz od dva poraza i drugi je na tabeli sa 69 bodova.

Uz utakmicu više ima tri boda više od Juventusa i Napolija, a jedan od Atalante, sa kojima se bori za mesta u Ligi šampiona.

Benevento je u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 31 bodom.