ASANO I HOLENDER PODIGLI PARTIZAN: Crno-beli sigurnom igrom "slomili" Nišlije! (VIDEO)

superliga, 31. kolo

Domaći su probili odbranu gostiju u poslednjem minutu prvog poluvremena

Objavljeno: 21:04h

Partizan se donekle oporavio od poraza u 164. bečitom derbiju savladavši večeras na svom stadionu Radnički iz Niša sa 2:0 (1:0) u utakmici 31. kola Superlige Srbije.

Domaći su probili odbranu gostiju u poslednjem minutu prvog poluvremena, a strelac je bio Japanac Takuma Asano.

U nastavku je utaban put ka trijumfu kada je Filip Holender zatresao mrežu u 58. minutu.

Imali su crno-beli dosta prilika da dođu do ubedljivije pobede, ali je do kraja ostalo 2:0.

1 / 11 Foto: Espreso

Sa ova tri boda, Partizan se vratio na minus 12 u odnosu na lidera Crvenu zvezdu.