Inter polako gubi korak za vodećima, srpski Lacio siguran u prestonici, velika nula u Firenci! (VIDEO)

serija a, 6. kolo

Veoma je zanimljivo na početku Kalča. Neroazuri nisu uspeli da osvoje nova tri bod, a Sergej je predstavljao Srbiju u prestonici Italije

Veoma zanimljiv dan u Seriji A! Nakon što je Torino Siniše Mihajlovića iznenadio Romu na svom terenu sa 3:1, na red su došle još četiri utakmice.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Iznenađenje priredila je Bolonja koja je na gostovanju Interu odnela bod, bilo je 1:1.

Loš dan za Neroazure najavio je Matija Destro koji je u 14 minutu na asistenciju sjajnom Simonea Verdija zatresao mrežu i ućutkao "Meacu".

Ekipa Franka de Bura je od tog momenta počela da napada, kontrolisala je tempo i u 37. minutu na proigravanje Antonija Kandreve pogađa Ivan Perišić.

Hrvat je tako i postavio konačan rezultat, a Inter sada ima 11 bodova, četiri manje od vodećeg Juventusa.

Lacio deluje solidno na početku ove sezone, a to je potvrdio i na svom terenu na kojem je gostovao Empoli.