PETARDA NA STAMFORD BRIDŽU! Siti šampionski, pao je i Lester! Žota uništio Arsenal!

30. kolo premijer liga

Danas su na programu još tri utakmice

Objavljeno: 23:36h

Prva utakmica 30. kola Premijer lige između Čelsija i Vest Bromvič Albiona se završila rezultatom 4:2 u korist gostiju.

Strelci za pobednički tim su bili: Pereira u nadoknadi vremena prvog poluvremena je postigao dva gola. Onda u drugom su još pogađali, prvo Robinson u 63. pa onda Dianje u 68. minutu.

Kod Čelsija u listu strelaca su se upisali, Pulišić u 27. koji je doveo Plavce u vođstvo što nije bilo dovoljno za pobedu. Dok je drugi gol delo Maunta u 71.

VBA je na 19. mestu sa 21. bodom i nastavlja se grčevita borba za opstanak, jer im sigurna zona sada beži čak sedam bodova. Sledeće kolo igraju kod kuće protiv Sautemptona.

Čelsi je trenutno četvrti, ali to lagano može da se promeni jer Vest Hem i Totenhem u slučaju pobede će prestići tim iz zapadnog Londona. Sledeće kolo ostaju u svom gradu, ali gostuju Krisal Palasu.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras na gostujućem terenu ekipu Lestera sa 2:0, u meču 30. kola Premijer lige.

Golove za Siti postigli su Benžamen Mendi u 58. i Gabriel Žesus u 74. minutu.

Siti je prvi na tabeli Premijer lige sa 74 boda, drugoplasirani Mančester Junajted ima 57 bodova i dve utakmice manje, dok je Lester treći sa 56 bodova.

U sledećem kolu Premijer lige Siti dočekuje Lids, a Lester gostuje Vest Hemu.

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras u gostima Arsenala sa 3:0, u 30. kolu engleske Premijer lige.

Golove za Liverpul su postigli Diogo Žota u 64. i 82. i Mohamed Salah u 68. minutu.

Liverpul je upisao 14. pobedu u prvenstvu i sa 49 poena zauzima peto mesto, dok je Arsenal na devetoj poziciji sa 42 boda.

U narednom kolu, Liverpul će dočekati Aston Vilu, dok će Arsenal gostovati Šefild junajtedu.