Ko se bije, taj se voli: Dušan Tadić kreirao gol koji je postigao čovek kojeg je umalo razbio od batina! (VIDEO)

premijer liga, 5. kolo

Srpski reprezentativa Dušan Tadić kreirao napad vredan tri boda

Fudbaleri Sautemptona pobedili su na svom terenu Svonsi s 1:0, dok je Kristal Palas sa 4:1 bio bolji od Stouka u utakmicama petog kola engleske Premijer lige.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Sautempton je do prve pobede ligaške pobede u sezoni došao golom Čarlija Ostina u 64. minutu.

Srpski reprezentativac Dušan Tadić igrao je do 81. minuta za Sautempton, a tada ga je zamenio Kuko Martina i učestvovao je u pobedničkom golu koji je postigao čovek sa kojim se umalo potukao pre par dana oko izvođenja penala.

Sautepmton posle pet utakmica zauzima 14. mesto sa peto bodova, a Svonsi ima jedan manje i zauzima 15. poziciju.