Bez golova u Parizu, Siti u 92. do pobede, Srbin promašio penal! (FOTO) (VIDEO)

Liga šampiona, 3. kolo

Najzanimljivi meč odigrali su Mančester siti i Sevilja gde su "Plavci" golom De Brujnea u 92. minutu zabeležili tri veoma važna boda u borbi za nokaut fazi
Objavljeno: 23:23h
Kompletirano je i 3. kolo Lige šampiona. Na 8 utakmica postignuto je samo 13
golova. Najveće razočaranje ljubiteljima najvažanije sporedne stvari na svetu priredili su
PSŽ i Real Madrid . Meč na "Parku prinčeva" završen je bez golova uz mali broj prilika na obe strane.
Di Marija u epizodi: Suknjica za Tonija Krosa! (VIDEO)
Reures
U drugom meču grupe A Malme
je savladao Šahtjor rezultatom 1:0.
Srbin u redovima Šveđana Nikola Đurđić promašio je penal u 56. minutu. Uleteo na teren da bi zagrlio Kristijana Ronalda! (FOTO) (VIDEO) Volsfburg
se mučio sa PSV-om u prvom poluvremenu, ali je sa 2 pogotka na početku drugog dela igre osvojio tri važna boda. Noć promašenih penala u Ligi šampiona - Nije se posrećilo Dumbiji, Đurđiću... (VIDEO) CSKA je vodio protiv Mančester junajteda sve do 65. minuta, kada je Antoan Marsijal sjajnim udarcem glavom matirao Akinfejeva . Rezultat se do kraja susreta nije menjao.
Reuters
Drugi madridski klub u Ligi šampiona Atletiko , rutinski je savladio novajliju Astanu sa ubedljivih 4:0. U Istanbulu je viđen jedan od dva preokreta večeras. Galatasaraj je posle vođstva Benfike uspeo da do poluvremena preokrene na 2:1, a rezultat se nije menjao do poslednje sudijskog zvižduka. Ovosezonski Juventus nije ni senka onog tima koji je došao do finala Liga šampiona. Samo 0:0 u Torinu sa Borusijom Mehengladbah za glavobolju Masima Alegrija.
Reuters
Na stadionu "Etihad" viđen je najzanimljivi susret. Konopljanka je doneo vođstvo Sevilji, da bi njegov saigrač Rami autogolom vratio Siti u igru. De Brujne majstorski pogađa mrežu gostiju 92. minutu za veliko slavlje u plavom delu Mačestera. 7 veličanstvenih: Igrači koji su doneli desetine miliona Portu, a uz to postali igračine! (VIDEO) A grupa: 1:0 (1:0) 0:0 B grupa: 1:1 (1:0) 2:0 (0:0) C grupa: 4:0 (2:0) 2:1 (2:1) D grupa: 0:0 2:1 (1:1) Haos u Mančesteru: Poljski huligani napali navijače Sevilje! (VIDEO)
TOK UTAKMICA: Svi mečevi su završeni.
92. minut - De Brujneeeee! Skupoceni Belgijanac doneo je pobedu Građanima. 90. minut - Neće Kazahstanci po lepom pamtiti Madrid. Dedečko je postigao autogol za 4:0.
66. minut - Crveni đavoli poravnali su rezultat u Moskvi. Pogodak je postigao Marsijal. 63. minut -
57. minut - Malme je propustio šansu da sa bele tačke nokautira Šahtjor. Najstrožu kaznu promašio je Nikola Đurđić. 56. minut - 47. minut - Volfsburg je poveo protiv PSV-a. Mrežu holandskog šampiona zatresao je Bas Dost. 36. minut - Mančester Siti stiže do izjednačenja. Autopogodak postigao je Remi
33. minut - Potpuni preokret u Istanbulu. Galatasaraj stiže do vođstva preko Lukaša Podolskog.
30. minut -
28. minut - Atletiko polako osigurava pobedu protiv Astane. Strelac drugog gola je Džekson Martinez.
23. minut -
20. minut -
18. minut -
15. minut -
2. minut -

A photo posted by Gareth Bale (@garethbale11) on

10:00 podsećanjem na mečeve odigrane prethodne noći, tačnije na golčine koje smo videli i druge majstorije
Pari Sen Žermen Real Madrid Zlatana Ibrahimovića Kristijana Ronalda CSKA Mančester junajteda PSV Ajndhovena
Benfike Galatasaraja Atletiko Madrid Astane Juventus Borusije iz Menhengladaha Mančester Siti Sevilji