GOLEADA U REĐO EMILIJI! Milan sve dalje od titule

25. kolo, Serija A

U narednom kolu, Sasuolo će gostovati Udinezeu, dok će Napoli dočekati Bolonju

Objavljeno: 00:33h

Fudbaleri Sasuoloa i Napolija odigrali su večeras nerešeno 3:3, u 25. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Sasuolo u 34. minutu autogolom srpskog internacionalca Nikole Maksimovića, da bi Napoli izjednačio u 38. minutu pogotkom Pjotra Zjelinskog.

Novo vođstvo Sasuolou doneo je Domeniko Berardi golom iz penala u prvom minutu nadoknade poluvremena, a do izjednačenja Napoli je stigao u 72. minutu golom Đovani Di Lorenca.

Napoli je poveo u 89. minutu golom Lorenco Insinje iz penala, da bi iz penala u četvrtom minutu sudijske nadoknade Sasuolo ponovo poravnao rezultat. Precizan sa bele tačke bio je Frančesko Kaputo.

Sasuolo je osmi sa 36 bodova, dok je Napoli na petom mestu sa 44 boda.

U narednom kolu, Sasuolo će gostovati Udinezeu, dok će Napoli dočekati Bolonju.

Serija A, 25. kolo

Sreda:

18.30 Sasuolo – Napoli 3:3 (Maksimović 34' a.g. , Berardi 45+1' penal, Kaputo 90+5' - Zielinski 38', Di Lorenco 72', Insinje 90' penal)

20.45 Kaljari – Bolonja 1:0 (Rugani 19')

20.45 Milan – Udineze 1:1 (Kesi 90+7- Bekao 68')

20.45 Đenova – Sampdorija 1:1 (Zapakosta 52' - Toneli 77')

20.45 Benevento – Verona 0:3 (Faraoni 25' Fulon 34'ag., Lasanja 50',)

20.45 Atalanta – Krotone 5:1 (Gosens 12', Palomino 48', Muriel 50', Iličić 58', Mirančuk 85' - Simi 23')

20.45 Fiorentina – Roma 1:2 (Spinacola 60' a.g - Spinacola 49', Diavara 88')

Milan nije uspeo da pobedi Udineze i počeo je da se udaljava od borbe za titulu. Udineze je poveo golom Bekaa u 68. minutu nakon nespretne intervencije golmana Milana.

Rosoneri su došli do boda u poslednjim minutima nadoknade, kada je Kesi bio precizan iz penala.