PARTIZAN NASTAVIO POBEDNIČKI NIZ NA STANOJEVIĆEV 100. PUT NA KLUPI: Crno-beli ubedljivi protiv Radnika! (3:0)

23. kolo, Superliga

Utakmicu između Partizana i Radnika možete uživo pratiti na portalu Espreso

Objavljeno: 15:42h

U okviru 23.kola Partizan je savladao Radnik sa 3:0 i tako nstavio niz pobeda, crno- beli su i na taj čestitali i jubilej svom treneru kome je ovo bila 100. utakmica na klupi Partizana.

Veći deo prvog poluvremena je prošao bez većih prilka, do 20. minuta kada je šansu imao Marković. Ponovo je Marković propustio da dovede Partizan u vođstvo, oduzeo je loptu blizu kaznenog prostora gostiju, ali je potom šutirao pored gola.

Poveli su crno-beli pred sam kraj prvog poluvremena, kada je posle centaršuta Jojića, loptu glavom u gol poslao Vujačić kome je to prvi u dresu Partizana. Drugo poluvreme je bilo dosta sadržajnije.

FK Partzan

U 54. minutu je bilo 2:0, kada je posle kornera gol postigao Šćekić.

Ubrzo zatim je Radnik ostao sa igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Ranko Jokić, posle faula nad Nathom.

Samo deset minuta od drugog Partizan je definitno rešio pitanje pobednika trećim golom, a strelac je posle dužeg vremena bio Asano na sjajan pas Markovića.

Do kraja utakmice videli smo još nekolicinu šansi za domaće, ali nije uspeo Partizan da dođe do četvrtog gola.

FK Partzan

Partizan je tako došao do 12. pobede u nizu, i smanjili su prednost Crvene zvezde na tri boda uz dve utakmice više. U sledećem kolu Partizan će gostovati Inđiji 26.februara.

Radnik je posle ovog poraza osmi na tabeli, i u sledećem kolu čeka na svom stadionu Javor u subotu 27. februara.

II POLUVREME

90. minut - Kraj utakmice. Nova pobeda Partizana, ubedljivi su bili crno- beli na ovoj utakmici i na ovaj način čestitali treneru jubilej.

88. minut - Nema puno dešavanja u ovim trenucima, svi čekaju kraj utakmice.

83. minut - Velika šansa za Partizan, posle centaršuta Živkovića glavom je sa pet metara gol promašio Pavlović.

1 / 5 Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

80.minut - Polako crno- beli privode utakmicu kraju, igra se trenutno najviše na sredini terena.

74. minut - Sporna situacija u kaznenom prostoru Radnika, pao je jedan fudbaler Partizana ali Čolović se nije odlučio da pokaže na belu tačku.

67. minut - Šansa za Holendera posle pasa Asana, ali Kragujevčanin šutirao pravo u Kostića.

64. minut - GOL ZA PARTIZAN 3:0! Asano je strelac, sjajan pas Markovića koji je Japanca ostavio jedan na jedan sa golmanom Radnika. Asanu nije bilo teško da loptu pošalje iza leđa Kostića.

55. minut - Ostao je Radnik sa igračem manje jer je posle starta nad Nathom, drugi žuti karton dobio Ranko Jokić.

54. minut - GOL ZA PARTIZAN 2:0 ! Posle kornera crno- beli su postigli drugi gol, strelac glavom je bio Aleksandar Šćekić.

53. minut - Šansa za Holendera, šutirao je iskosa sa desne strane,ali je odbranio Kostić. Korner za Partizam.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

I POLUVREME

45. minut - Poluvreme u Humskoj, vode crno- beli sa 1:0. Gol je postigao Igor Vujačić u smiraj prvog dela utakmice.

44. minut - GOL VODI PARTIZAN 1:0! Izveo je prekis Jojić sa leve strane a u kaznenom se najbolje snašao Igor Vujačić koji je glavom zakačio loptu koja je završila u mreži.

41. minut - Partizan malo podiže tempo igre, ali i dalje bez velikih prilika za gol. Još manje od pet minuta do kraja prvog dela.

39. minut - Žuti karton dobija Jokić u Radniku.

34. minut - Ponovo šansa za Markovića. Oduzeo je loptu igrač Partizana blizu kaznenog gostiju, ali je potom šutirao pored gola.

33. minut - Prva šansa za Radnik, posle prekida sa desne strane upućen je centaršut u kazneni prostor domaćih, koja je išla direktno u golmana Popovića.

1 / 4 Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

30. minut - I dalje gledamo dominaciju crno- belih iz koje nema nekih velikih prilika za gol.

22. minut - Lepim driblingom je Asano prošao po desnoj strani, uputio pas u srce kaznenog prostora ali su igrači Radnika izbacili loptu u korner. Posle koga Miljković šutira preko gola.

20. minut - Šansa za Partizan, posle sjajne kombinacije Holendera i Markovića, Čačanin je šutirao iz kaznenog prostora ali se istakao golman gostiju Kostić.

12. minut - Za sada bez ozbiljnih šansi, prekršaj nad Holenderom, kome se trenutno ukazuje pomoć.

7. minut - Partizan je odmah uspostavio dominaciju na terenu i do sada lopta ne prelazi polovinu gostiju.

2. minut - Prvi žuti karton na utakmici za Radnik, dobio ga je Kričak. Slobodan udarac za Partizan izvodi Natho, ali lopta odlazi pored gola.

1. minut - Utakmica je počela, prvi sa centra su krenuli fudbaleri Radnika.

PARTIZAN: Popović – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Natho, Šćekić – Asano, L. Marković, Jojić – Holender

RADNIK: Kostić – Đorđević, Stevanović, Kričak, Jokić – Bainović, Jović – Lukić, Spasić, Danoski – Makarić.