Sparina u Čačku nije zaustavila Partizan, crno-beli valjak nastavlja da melje! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 8.kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice pratili ste uz naš lajv-blog
Objavljeno: 20:56h

Fudbaleri Partizana uspeli su da u gostima savladaju ekipu Borca iz Čačka rezultatom 2:0 i tako su se popeli napetu poziciju na tabeli Superlige. "Zebre" su pale na pretposlednju poziciju.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Sparno veče u Šumadiji je počelo vrlo dosadno - nije bilo uzbuđenja sve do 18. minuta kada je isključen Mario Maslać posle starta nad Božinovim. On je tada zaradio drugi žuti karton, ali čini se da je glavni sudija doneo pogrešnu odluku.

Od tog momenta crno-beli dobijaju vetar u leđa i počinju da kontrolišu situaciju.

Pravi "blickrig" se odigrao kada je posle asistencije Jevtovića mrežu zatresao Miletić, da bi samo dva minuta kasnije prednost duplirao Neca Mihajlović.

U nastavku je Partizan imao nekoliko izglednih prilika, ali nije bilo koncentracije u završnici pa je rezultat ostao 2:0.

"Parni valjak" je počeo da izgleda kao tim dolaskom Marka Nikolića na klupu.

U sledećem kolu na programu je "Večiti derbi", a ono što može da zabrine je to što se Mihajlović požalio na povredu.

Sva dešavanja pre, tokom i posle utakmice pratili ste uz naš lajv-blog!