LIDS PREŠAO U GORNJI DOM: Bemford nastavio seriju, Milivojević grešio i požuteo! (VIDEO)

Premijer Liga, 23. kolo

Ovom utakmicom kompletirano je 23. kolo Premijer lige

Fudbaleri Lids junajteda kao domaćimni savladali su Kristal Palas 2:0 (1:0) u poslednjoj utakmici 23. kola Premijer lige.

Domaći su stigli u vođstvo već u trećem minutu golom Harisona. U 38. Rafinja je duplirao prednost, ali je posle intervencije VAR-a gol ponoišten zbog ofsajda.

Kapiten gostiju i reprezentativac Srbije, Luka Milivojević, odigrao je ceo meč za "Orlove", ali nije blistao.

U prvom poluvremenu je dodao loptu u noge napadaču Lidsa Patriku Bemfordu, mežutim, on nije iskoristio poklon iako se našao "oči u očoi" sa golmanom Palasa.

Ali, zato nije pogrešio u 58. minutu kada je postigao drugi gol za tim Marsela Bjelse. Bemford se nalazi u odličnoj formi jer u poslednja tri meča Lidsa ima dva gola i tri asistencije.

Domaćoi su ovako pretekli na tabeli narednog rivala, Arsenal - nalaze se na 10. mestu sa 32 boda iz 22 utakmice.

Kristal Palas je 13. sa 29 bodova iz 23 odigrana meča.