MILAN LAKO SA KROTONEOM, UDINEZE SLOMIO VERONU! Mihina Bolonja pregazila Parmu, SMS asistent u pobedi Lacija!

21. kolo serija a

U okviru 21. kola italijanske Serije A, u terminu od 15:00 odigrane su dve utakmice, na kojima je postignuto šest pogodaka.

Fudbaleri Milana su se pobedom protiv Krotonea vrataili na lidersko mesto Serije A. Vođstvo Rosonerima je doneo Ibrahimović posle pola sata igre koji je njegov 500. u klupskoj karijeri. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu Milan je nastavio u istom ritmu. Ponovo je Zlatan Ibrahimović bio strelac. Na 3:0 je povećao Rebić, da bi isti igrač bio strelac četvrtog gola za Milan.

Milan je prvi posle 21. kola sa 49. bodova, dva više od Intera koji se nalazi na poziciji dva. Sledeću utakmicu ekipa sa San Sira će gostovati Speciji.

Krotone je posle trećeg uzastopnog poraza, a čak 15. od početka sezone se nalazi na poslednjem 20. mestu sa 12, osvojenih bodova. Sledeću utakmicu igraju kod kuće protiv Sasuola.

Druga utakmica se igrala na Dačija areni gde je Udineze na svom terenu savladao Veronu rezultatom 2:0.

Strelci su bili Silvestri koji je autogolom doveo Udineze u vođstvo u 83. minutu , koji je u nadoknadi vremena povećao prednost i postavio konačan razultat preko Delofeua.

Posle ove utakmice Udineze je na 11. poziciji sa 24.boda, a Verona je na devetom sa 30. osvojenih bodova.

U sledećem kolu klub iz Udina gostuje Romi, a Verona će dočekati Parmu.

Fudbaleri Bolonje su večeras u gostima pobedili Parmu sa 3:0, u 21. kolu italijanske Serije A.

Pobedu Bolonji su doneli Musa Barou golovima u 15. i 33. i Rikardo Orsolini u drugom minutu sudijske nadoknade.

Bolonja je zabeležila šestu pobedu u prvenstvu i sa 23 boda zauzima 13. poziciju, dok je Parma na pretposlednjem, 19. mestu sa 13 poena.

U narednom kolu, Bolonja će dočekati Benevento, dok će Parma gostovati Veroni.

Lacio je savladao Kaljari sa minimalnih 1:0.

Gosti su pružili jak otpor domaćinu, koji su imali nekoliko prilika, ali odbrana tima sa Sardinije je bila odlična.

Ipak, kapitulirali su u 64. minutu, kada je Imobile na asistenciju Milinković-Savića pogodio za 1:0 i ispostaviće se konačan rezultat utakmice.