UESKA NAMUČILA REAL: Varan sa dva gola doneo preokret! Sevilja rutinski sa Hetafeom! Igrali i Srbi!

primera, 22. kolo

Rafael Varan je golovima u 55. i 84. minutu doneo pobedu Real Madridu

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas Uesku u gostima sa 2:1, u 22. kolu španskog prvenstva.

Real je pobedio posle preokreta, pošto je Ueska vodila od 48. minuta golom Havijera Galana.

Rafael Varan je golovima u 55. i 84. minutu doneo pobedu Real Madridu.

Real Madrid je sada drugi na tabeli sa 43 boda, tri više uz utakmicu više od trećeplasirane Barselone.

Prvi je Atletiko Madrid sa 50 bodova iz 19 utakmica.

Ueska je poslednja na tabeli fudbalskog prvenstva Španije sa 16 bodova.

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras Hetafe sa 3:0.

Pobedu Sevilji doneli su Munir El Hadadi u 67, Alehandro Gomes u 87. i Jusef En Nesiri u 89. minutu.

Posao Sevilji bio je olakšan u 54. minutu, kada je isključen igrač Hetafea Djene Dakonam.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović igrao je celu utakmicu za Hetafe, dok je Nemanja Gudelj iz Sevilje zamenjen na poluvremenu.

Sevilja je vezala četiri pobede i treća je na tabeli sa 42 boda, dok Hetafe ima 24 i na 12. je mestu.

Elče i Viljareal prethodno su igrali nerešeno 2:2.