FENJERAŠ SE NE DA TAKO LAKO! Rafa Mir het-trikom protiv Valjadolida najavio žestoku borbu za opstanak! (VIDEO)

primera. 21. kolo

Fudbaler Ueske je stigao do prvog het-trika u karijeri

Objavljeno: 23:43h

Fudbaleri Ueske ostvarili su iznenađujući trijum na gostovanju Valjadolidu u prvoj utakmici 21. kola Primere - 1:3 (0:1).

Fenjeraš je ovim trijumfom najavio da se neće lako odreći borbe za opstanak u La Ligi, iako je ostao na poslednjem mestu.

Gosti su do vođstva došli u 37. minutu golom Rafe Mira. A u nastavku su vrlo brzo rešili pitanje pobednika.

U 50. minutu isti igrač je duplirao prednost, a samo sedam minuta kasnije stigao do prvog het-trika u karijeri.

Kod prva dva gola asistirao mu je Pablo Mafeo.

Jedino što je domaćin uspeo bilo je da izjednači i to u trećem minutu sudijske nadoknade preko Tonija Vilje.

Valjadolid je 16. sa 20 osvojenih bodova.