VLAHOVIĆU VAR PONIŠTIO GOL, MILENKOVIĆ POCRVENEO! "Viola" sa dva igrača manje nije uspela da sačuva pobedu!

20. kolo, Serija A

Fudbaleri Torina i Fiorentine odigrali su nerešeno 1:1 u prvoj utakmici 20. kola italijanske Serije A. Buran meč odigran je na severu Italije, koji će po lošem pamtiti Nikola Milenković, ali i Dušan Vlahović.

Fiorentina je bila nadomak pobede uprkos tome što je imala dva igrača manje.

Srpski fudbaler Dušan Vlahović dao je gol u 49. minutu za Fiorentinu, koji je poništen zbog ofsajda, nakon korišćenja VAR tehnologije.

Potom je isključen Gaetan Kastrovili u 61. minutu.

Frank Riberi je u 67. minutu doneo prednost Fiorentini, ali su gosti već u 72. ostali sa dva igrača manje.

Milenković koji je udario glavom Andreu Belotija, istina blago, ali i pored toga zaradio isključenje.

FK Fiorentina

Fiorentina nije izdržala i Torino je u finišu došao do boda, golom Andree Belotija u 88. minutu.

Fiorentina je 12. sa 22 boda, dok Torino ima 15 i zauzima 17. mesto na tabeli fudbalskog prvenstva Italije.