8 golova u Leverkuzenu, Arsenal srušio Bajern, Olimpijakos odneo bodove sa Maksimira! (VIDEO)

Liga šampiona, 3. kolo

Odigrani su prvi mečevi trećeg kola Lige šampiona, a najuzbudljivije bilo je u Leverkuzenu gde su Roma i Bajer odigrali 4:4
Objavljeno: 23:16h

Ne baš tako uzbudljivo veče u Ligi šampiona po golovima, ne kao što smo navikli, ali se jedan meč izdvojio od svih ostalih. Grmi pesma navijača Bajerna na Emiratima, a Venger sluša i ne veruje! (VIDEO) I pored toga što je derbi između Arsenala i Bajerna danima unazad bio glavna tema trećeg kola takmičenja, meč između Leverkuzena i Rome će se dugo prepričavati.

Pjanićeva lepotica, Hulkova bomba i Lakazetova majstorija obeležile veče u Ligi šampiona! (VIDEO) "Farmaceuti" su imali velikih 2:0 do 20. minuta meča, da bi zatim Roma do kraja poluvremena anulirala tu prednost. Povisio je Miralem Pjanić sjajnim pogotkom, a Falke "dodao" na 2:4. A onda šok. Kampl i Mehmedi su za samo dva minuta izjednačili na 4:4 i postavili konačan rezultat.
Dobili smo novog najmlađeg kapitena u istoriji Lige šampiona! Arsenal je sa dva gola srušio Bajern iz Minhena, u ne toliko zanimljivom meču, a šampion Evrope, Barselona, lako je odnela bodove iz Belorusije pobedom nad BATE-om od 2:0.
Dinamo je 10 minuta pre kraja meča dozvolio Olimpijakosu da postigne gol i osvoji velika tri boda, a Čelsi je pružio još jednu očajnu partiju jer je remizirao sa Dinamom u Kijevu bez pogodaka.
Porto je trijumfovao nad Makabijem iz Tel Aviva, srpski golman Predrag Rajković je morao dva puta da vadi loptu iz mreže, dok je Valensija pobedila Gent sa 2:1 zahvaljujući autogolu srpskog internacionalca, Stefanu Mitroviću.
Zenit je imao gol prednosti, što je Lion preko sjajnog Lakazeta anulirao, ali se Rusi nisu dali i do kraja meča postigli još dva gola i rešili meč sa 3:1.
Ovako je tekao naš lajv blog: SVE UTAKMICE SU GOTOVE! 94. minut - Ozil je stavio tačku na duel sa Bajernom!

81. minut - Kakav meč u Nemačkoj! Leverkuzen je izjednačio na 4:4, Zenit povisio prednost na 3:1!
79. minut - Gol u Zagrebu! Olimpijakos je poveo na Maksimiru
"modrih" samo nekoliko trenutaka pre toga. U Leverkuzenu je Bajer smanjio na 3:4! 77. minut - Napokon gol u velikom derbiju
Arsenal je poveo u Londonu protiv Bajerna Olivijea Žirua da li je dodirnuo loptu rukom.
71. minut - Valensija nije dozvolila Gentu postigla drugi gol na utakmici, dok je Roma povisila prednost na čak 4:2!
64. minut - Barselona vodi u Belorusiji sa 2:0 Ivan Rakitić. 55. minut - Zenit je ponovo poveo, a strelac je Hulk bombom sa preko 20 metara! 54. minu 48. minut - Barsa povela protiv BATE Rakitića Lion izjednačio u Rusiji. 46. minut drugo poluvreme na mečevima Lige šampiona!
BATE
45. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA! 37. minut - Roma je izjednačila na 2:2, strelac je Danijele De Rosi Nojer najbolji golman na svetu!
30. minut - Roma je smanjila veliko vođstvo u Leverkuzenu Daglaš Košta je napravio dribling večeri protiv Hektora Beljerina.
20. minut Leverkuzen je već sada bacio na kolena igrače Rome 2:0! 15. minut
2. minut postigao gol za Zenit Čičarito minut kasnije pogodio za vođstvo Leverkuzena protiv Rome. 20:45 - Mečevi su počeli! 20:35 - Da li je Vilijan i spasi Čelsi nove katastrofe?
20:30 - Sve je spremno za derbi večeri!
20:25
20:10 - Ovo su sastavi za večerašnje duele svih timova:
Ruben Neves postaje najmlađi kapiten u istoriji Lige šampiona!
19:50 Bajerna iz Minhena se "zakucao" u jedan automobil blizu stadiona "tobdžija".
19:35 - Najviše se očekuje od ovog meča, gde Arsenal posle katastrofalnog poraza od Olimpijakosa na "Emirejtsu
18:57 - Sportsko društvo Crvena zvezda Olimpijakosu koji se igra večeras u Hrvatskoj.
18:45 -
18:32 -
18:00
17:10
Printscreen/Flashscore.com
15:13 Delije i Gate 7 su se oglušili o dogovor Dinama i Olimpijakosa da nema gostujućih navijača na utakmici u Zagrebu. Navijači Zvezde su stigli u hrvatsku prestonicu 14:20
12:47 Čelsi Dinama iz Kijeva Žoze Murinjo kritikovao je danas jednog od svojih najvažnijih igrača Nemanju Matića
Matić je izgubio samopouzdanje
12:00
11:18
10:42 10:15
10:00 trojica grčkih novinara napadnuda od strane navijača Dinama O MEČEVIMA Arsenal Bajern Dinamo Olimpijakos