MILIVOJEVIĆ IZGUBIO LONDONSKI DERBI: Souček nastavio goleadu za Čekićare, Bjelsa produžio agoniju Njukasla! (VIDEO)

Premijer Liga, 20. kolo

Danas se igraju četiri duela 20. kola

Gosti su ostvarili pobede u prve dve utakmice 20. kola Premijer lige.

Vest Hem je slavio kao gost u londonskom derbiju protiv Kristal Palasa - 2:3 (1:2) - iako je gubio od trećeg minuta posle gola Vilfrida Zahe.

"Čekićari" su brzo preokrenuli. Tomaš Souček je postigao oba gola, najpre u devetom pa u 25. minutu.

Posle kornera u 65. minutu Doson je zakucao loptu u gol domaćina i bilo je izvesno da će tim Dejvida Mojesa doći do nove pobede.

Palas je uspeo samo da ublaži poraz golom Batšuajia u sedmom minutu nadoknade.

Vest Hem je novim trijumfom izbio čak na četvrto mesto sa 35 bodova, doduše sa bar jednom utakmicom više od rivala.

Kristal Palas je 13. sa 23 boda.

Lids junajted je ostvario trijumf na gostovanju Njukaslu - 1:2 (0:1).

Rafinja je doveo tim Marsela Bjelse u vođstvo u 17. minutu.

Almiron je uspeo da izjednači u 57. ali već četiri minuta kasnije, gosti su opet vodili posle pogotka Harisona.

Ovo je šesti uzastopni poraz ekipe Stiva Brusa u svim takmičenjima i "Svrakama" sada preti borba za opstanak jer su tek 16. sa 19 osvojenih bodova.