REMI BEZ GOLOVA SRBIJE SA DOMINIKANCIMA: Superligaški Orlovi nisu mogli do pobede u Santo Domingu!

američka turneja

Izabranici Ilije Stolice su bili bolji, ali nisu uspeli da postignu gol

Fudbalska reprezentacija Srbije sačinjena od fudbalera iz domaće Superlige odigrala je prvi meč u okviru severnoameričke turneje.

Domaćin "Orlovima" bila je ekipa Dominikanske Republike, a utakmica u San Domingu je završena bez golova - 0:0.

Fudbalska reprezentacija Srbije

Imali su naši fudbaleri više izglednih prilika da postignu gol, najbolju je propustio Veljko Birmančević na isteku 81. minuta.

U prvom poluvremenu su se mreže tresle po jednom na obe strane, ali su ti golovi opravdano poništeni zbog ofsajda.

Dominikanci su imali kontru dva na jedan u 93. minutu, ali je izostao dobar zavrćni pas.

Selektor Srbije dok se ne pronađe dugoročna zamena za Ljubišu Tumbakovića, Ilija Stolica, opredelio se za sledećiu startnu postavu:

Petrović, Vlalukin, Veselinović, Mićević, Urošević (kapiten), Pejić, Tufegdžić, Nišić, Vukadinović, Birmanjčević i Lukić.

Jedini igrač koji nije iz Superlige je Ranko Veselinović koji je član kanadskog Vankuvera i nastupa u MLS-u.