EKSPERT ZA BUNDESLIGU DAO PREDLOG NEMCIMA! SKUPITE SVI PARE I ZADRŽITE JOVIĆA!

Dobro čovek kaže

Reprezentativcu Srbije je za novi pogodak bilo potrebno svega devet minuta po ulasku na teren

Objavljeno: 19:07h

Luka Jović oduševljava igrom u Ajntrahtu. Ponovo se srpski napadač upisao u strelce, u pobedi njegovog tima protiv Bilefelda (1:5).

Reprezentativcu Srbije je za novi pogodak bilo potrebno svega devet minuta po ulasku na teren. To je bio Jovićev treći gol u dresu tima iz Frankfurta.

Odmah po dolasku je krenuo da "teroriše" protivničke golmanu. To više nije slučajno, već je jasno da je u pitanju klasa.

On je već sada postigao više golova za tim Adija Hitera nego u dresu Reala za godinu i po dana.

Zanimljiv predlog došao je od eksperta "Independenta" za Bundesligu Stefana Bienkovskog.

- Mislim da cela liga treba da se udruži i da plati obeštećenje da ga vrati u Frankfurt. Mislim da je to jedino razumno rešenje - rekao je Bienkovski.

Podsetimo, Jović za Ajntraht igra kao pozajmljen fudbaler madridskog Reala.