MAKSIMOVIĆEV HETAFE JEDVA SA FENJERAŠEM! Alkaser promašio penal, Fekir asistirao, Kanales pakovao! (VIDEO)

primera, 19. kolo

Danas su na programu tri utakmice 19. kola La Lige

Fudbaleri Hetafea pobedili su večeras u gostima Uesku sa 1:0, u utakmici 19. kola španske Primere.

Pobednički gol je postigao Mauro Arambari u 69. minutu.

Hetafe je zabeležio šestu pobedu u šampionatu i sa 23 boda zauzima devetu poziciju, dok je Ueska na poslednjem, 20. mestu sa 12 osvojenih bodova.

U narednom kolu, Hetafe će gostovati Atletik Bilbau, dok će Ueska dočekati Viljareal.

Fudbaleri Viljareala i Granade odigrali su nerešeno 2:2 (1:1).

Golove za Viljareal su postigli Ruben Penja u 29. i Moj Gomes iz penala u 65. minutu, dok su strelci za Granadu bili Roberto Soldado u 21. i Kenedi u 75. minutu.

Viljareal je četvrti na tabeli sa 33 boda, dok je Granada sakupila 28 bodova i zauzima sedmo mesto.

Vezni fudbaler Granade Jan Bris Eteki je u prvom minutu sudijske nadoknade dobio direktan crveni karton, a Pako Alkaser, minut kasnije, nije uspeo da realizuje penal za Viljareal.

U narednom kolu, Viljareal će gostovati Ueski, dok će Granada u goste Osasuni.

Betis je kao domaćin pobedio Seltu sa 2:1 (2:1).

Oba gola za Betis postigao je Serhio Kanales, u 25. i 44. minutu, i oba puta asistent je bio Nabil Fekir.

Strelac jedinog gola za goste bio je Santi Mina u 15. minutu.

Klub iz Sevilje je zabeležio osmu pobedu u šampionatu i sa 26 poena zauzima osmu poziciju na tabeli, dok je Selta 11. sa 23 boda.

U narednom kolu, Betis će gostovati Real Sosijedadu, dok će Selta dočekati Eibar.