LESTER SKOČIO NA DRUGO MESTO: Lisice rutinirale Sautempton i pokazale Liverpulu kako se dobijaju ovakvi protivnici!

Premijer liga, 19. kolo

Nastavljaju izabranici Brendona Rodžersa sa sjajnim igrama ove sezone

Objavljeno: 23:03h

U poslednjem meču u subotnjem programu Premijer lige i svojevrsnom derbiju dana s obzirom na pozicije timova u vrhu tabele, Lester je ipak pokazao Sautemptonu da je bolji i kvalitetniji tim.

"Lisice" su upisale pobedu 2:0 i skočile na drugo mesto na tabeli, doduše uz meč više od Liverpula i Mančester junajteda koji u nedelju igraju međusobni meč.

Nastavio je da igra u sjajnoj formi Džejms Medison koji je u 37. minutu doneo prednost domaćinu kada je maltene iz mrtvog ugla zakucao loptu preko golmana gostiju.

Trijumf je overio u petom minutu sudijske nadoknade Barns, koji je takođe nastavio sa svojom serijom golova.