FULAM SMORIO TOTENHEM: Siti minimalcem do tri boda!

premijer liga, 18. kolo

Fudbaleri Mančester Sitija su večeras kao domaćini pobedili Brajton sa 1:0, u 18. kolu engleske Premijer lige.

Pobedonosni gol za Siti je postigao Fil Foden u 44. minutu. Rezultat je mogao da duplira Rahim Sterling u drugom minutu sudijske nadoknade, ali nije bio precizan sa bele tačke.

Siti je upisao devetu pobedu u šampionatu i sa 32 boda zauzima treće mesto, dok je Brajton 17. sa 14 bodova.

Mančester Siti će u narednom kolu dočekati Kristal Palas, dok će Brajton gostovati Lidsu.

A Totenhem je na svo terenu ostao bez plena na meču sa Fulamom.

Pevci su vodili golim Harija Kejna, ali je u 74. minutu izjednačio Ivan Kavaleiro.

Aleksandar Mitrović nije bio u kombinaciji.