BIJELSINO NAJVEĆE PONIŽENJE U KARIJERI: Rijaliti zvezda izbacila Lids! Napadač od 50 miliona najzad dao gol!

FA kup, 3. kolo

Sigurne pobede Sitija, Čelsija i Totenhema

U nedelju je u Engleskoj nastavljeno sa mečevima 3. kola FA kupa, a i ovog dana se dogodila bruka jednog premijerligaša. Lids je doživeo debakl protiv Kroulija 3:0, inače poluamaterske ekipe koja se takmiči u 4. rangu fudbala u Engleskoj.

Legendarni Marselo Bijelsa je doživeo verovatno najveće poniženje u svojoj velikoj trenerskoj karijeri, a kao trešnja na šlagu je stiglo to što je protivnik na teren uveo i britansku rijaliti zvezdu i TV voditelja Marka Rajta.

Golove su dali Nikolas Curula, Nadesan i Taniklif.

Mančester Siti je na svom terenu savladao Birmingem sa 3:0.

Pep Gvardiola je na teren poslao prilično jak sastav i to je dalo rezultat.

Poveli su već u osmom minutu preko Bernarda Silve, da bi isti igrač u 15. duplirao vođstvo. Konačan rezultat postavio je Fil Doden u 33. minutu.

Domaći su mogli do kraja da postignu još neki gol, ali promene rezultata nije bilo.

Čelsi je na "Stamford bridžu" deklasirao Morekemb sa 4:0, a golove su lepo rasporedili na "dva dela".

U prvom su pogađali Maunt i Verner, a u drugom Hadson-Odoi i Haverc.

Inače, čisto da pomenemo Verneru je ovo prvi gol posle više od 800 minuta posta, a plaćen je letos 50.000.000 evra.

I u poslednjem meču dana Totenhem je lako izašao na kraj sa amatera iz kluba po imenu Marin 5:0.

U prvom poluvremenu su dali 4 gola, od čega je tri postigao Karlos Vinisijus i jedan Lukaš, dok je u drugom delu mrežu zatresao Divajn.