ATALANTA U SVOM STILU: Gasperinijeva mašina zgazila Benevento za veliki skok na tabeli!

Serija a, 17. kolo

Benevento je ostao na solidnoj desetoj poziciji

Objavljeno: 17:57h

Atalanta je ostvarila ubedljiv trijumf u prvoj utakmici 17. kola Serije A na gostovanju Beneventu - 1:4 (0:1).

U prvom delu igre viđen je samo jedan gol, delo Josipa Iličića u 30. minutu utakmice.

Marko Sau je doneo izjednačenje domaćinu u 50. minutum, ali su u razmaku od dva minuta gosti repili pitanjew pobednika.

Rafael Toloi je prvo vratio prednost u 69. minutu, a onda Zapata pogodio za 3:1 u 71.

Rezervista Luis Muriel je prelepim golom u 86. minutu overio veliku pobedu Atalante kokja je tako izbila na četvrtu poziciju sa 31 bodom.