EN-NESIRI JE SEVILJSKI BERBERIN, GOLEADA NA PISHUANU: 4 gola za 10 minuta, het-trik i komedija od autogola! (VIDEO)

primera, 18. kolo

Marokanac je novom blistavom partijom skrenuo pažnju najvećih klubova

Objavljeno: 17:58h

U derbi utakmici 18. kola Primere, Sevilja je kao domaćin u vrlo uzbudljivom meču savladala Real Sosijedad sa 3:2 (2:2).

Prvo poluvreme je bilo posebno dramatično. Čak četiri gola su postignuta u razmaku od samo 10 minuta!

Junak trijumfa Andalužana je bio Jusef En-Nesiri koji je vodeći gol postigao u četvrtom minutu utakmice.

Samo minut kasnije, komičan gol defanzivca domaćih Dijega Karlosa koji je lobovao sopstvenog golmana!

Marokanski napadač Sevilju ponovo dovodi u prednost u sedmom minutu, a revija golova je kompletirana pogotkom Isaka za novi egal u 14. minutu.

Tek što je počelo drugo poluvreme, En-Nesiri stiže do het-trika na asistenciju Okamposa.

Sosijedad je imao odličnu priliku da još jednom poravna rezultat, ali je Žil Kunde sjajno reagovao i izbacio loptu sa gol-linije.

Sevilja se ovim trijumfom izjednačila na petom mestu La Lige sa Baskijcima , imaju po 30 bodova, a Sevilja ima i tri meča manje.