SPUCAO GA PRAVO U GLAVU! Zvezda Bajerna ima raketu u levici, nokautirao je nesrećnog štopera! (VIDEO)

bolno

Defanzivac je odmah pao kao da ga je neki bokser nokautirao, a sudija je morao da prekine meč

Fudbaleri Bajern Minhena iznenađujuće su poraženi sinoć u gostima protiv Borusije Menhengladbah (3.2) u meču 15. kola Bundeslige.

Šampion Evrope je imao prednost od 2:0 u ovoj utakmici, ali je Gladbah napravio neverovatan preokret za samo 13 minuta i na kraju došao do velike pobede.

Zanimljiv trenutak na ovom meču desio se u 66. minutu kada je Leroj Sane snažno šutirao levom nogom sa oko 25 metara i pogodio pravo u glavu Matijasa Gintera koji je stajao na ivici kaznenog prostora.

Štoper domaćih je odmah pao kao da ga je neki bokser nokautirao, a sudija je morao da prekine meč kako bi se Ginteru ukazala pomoć.

Saigrači su u jednom trenutku bili vrlo zabrinuti jer je delovalo da je defnazivac čak ostao bez svesti.