REMS POKAZAO DA IPAK NISU ZA BACANJE! Ubedljiva pobeda večeras, minimalac Lensa i Rena, remi Nica i Lorijen!

17. kolo liga 1

Fudbaleri Remsa savladali su na gostovanju Bordo rezultatom 3:1 u 17. kolu Lige 1.

Rajokvićem Rems je nastavio seriju dobrih utakmica. Ovo im je treća utakmica kako ne znaju za poraz, što im je pomoglo da se pomere od dna tabele.

Sada su 14. sa 17 bodova, pet manje od 13. Bordoa.

Pobedu na strani je ostvario i Dižon, kod Nima. Bilo je 3:1.

Minimalce na svom terenu ostvarili su Lens i Ren.

Lens je slavio protiv Bresta rezultatom 2:1, a oba gola postigli su u prvom poluvremenu.

Strelci su bili Kalimuendo i Sotoka. Konačan rezultat postavio je u nadoknadi vremena iz penala Šarbonije.

Ren je pobedio Mec sa 1:0, a gol za trijumf postigao je iskusni Klemen Grenije u 52. minutu.

Jedini meč bez pobednika odigrali su Nica i Lorijen (2:2).

Liga 1, 17. kolo: BordoRems 1:3 (0:2) Hvang 73 – Abdelhamid 15, Dia 18, 88 LensBrest 2:1 (2:0) Kalimuendo 11, Sotoka 34p – Šarbonije 90+4p NicaLorijen 2:2 (2:0) Mvula Lotomba 18, Rejne-Adelejd 34 – Mofi 49, Grbić 82 NimDižon 1:3 (1:0) AhlinviKonate 75, 90+3 Balde 77 RenMec 1:0 (0:0) Grenije 52 21.00 AnžeMarsej 21.00 LionNant 21.00 MonakoSent Etjen 21.00 MonpeljeLil 21.00 PSŽStrazbur