Kad nema Zlatana da reši: Kneževi su prvi na tabeli, PSŽ više nije sila u Francuskoj! (VIDEO)

Ne može bez Ibre!

Ekipa Unaja Emerija delovala je samo kao bleda senka tima koji godinama suvereno vlada Francuskom

Monako je naneo prvi poraz PSŽ-u ove sezone. Rezultat u meču trećeg kola francuske Lige 1 bio je 3:1 za Kneževe.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Prvi pogodak na meču postigao je Žoao Mutinjo u 13. minutu. Drugi je delo Fabinja iz penala u nadoknadi prvog poluvremena. Kavani je u 63. minutu smanjio na 1:2, ali je nesrećni Serž Orije, koji je taman mislio da će kod Emerija da zablista, ubacio loptu u svoju mrežu za konačni rezultat.

Monako je sada na prvom mestu sa sedam bodova, dok je posle prvog poraza u sezoni PSŽ na slabašnom petom mestu. Naravno, ima još mnogo da se igra, ali evidentno je da Svecima fali Ibra, koji je otišao u Mančester junajted kod Murinja!