Sterling je Gvardiolin Mesi u Sitiju: Igrarije mlađanog Rahima sa Vest Hemom! (VIDEO)

Premijer liga 2. kolo

"Građani" su dobili "čekićare" zahvaljujući odličnoj igri reprezentativca Engleske

Mančester Siti je bez većih problema došao i do druge pobede u Premijer ligi, trijumfom nad Vest Hemom 3:1, a blistao je Rahim Sterling sa dva pogotka.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Polako "pakuje kockice" Pep Gvardiola u timu "građana" koji sve više dobija obrise njegove trenerske ruke, a u to su imali prilike da se uvere "čekićari".

Sterling je doneo prednost u 7. minutu onako kako uglavnom Gvardiolini timovi i postižu pogotke, sa nekih 7-8 metara posle dobre akcije.

Na 2:0 povisio je Fernandinjo posle centaršuta De Brujnea, a Antonio je smanjio u nastavku meča na 2:1 i dao nadu gostima da možda mogu da izbegnu poraz.